BASININ DUAYENİ HASAN KAYA JÜBİLESİNİ YAPTI
Haber
10 Mayıs 2022 - Salı 12:25 Bu haber 880 kez okundu
 
BASININ DUAYENİ HASAN KAYA JÜBİLESİNİ YAPTI
Düzce Basınının duayenlerinden Hasan Kaya, dün akşam yayınlanan son programı ile yayın hayatına son noktayı koyduğunu söyledi.
SPOR Haberi
BASININ DUAYENİ HASAN KAYA JÜBİLESİNİ YAPTI

81 Oray Tv’de spor müdürü ve spor programcısı olarak görev yapan ve Düzcespor’un bir çok şampiyonluğunda büyük emekleri olan Düzce’de basının duayenleri arasında bulunan Hasan Kaya, dün akşam yaptığı Spor Dünyası programı ile yayıncılık hayatında jübilesini yaptığını söyledi.

1982 yılında başlayan basın hayatında 40 yıldır Düzce’ye büyük hizmetleri ve emeği olan Kaya, veda konuşmasında şu ifadelerde bulundu,  “28 Yıllık Yayıncılık Hayatıma Bu Son Canlı Yayınla Noktayı Koymuş Oldum. Bu Uzun Yolculukta Başta Öncü Tv Olmak Üzere Düzce Tv Ve 81 Oray Tv Kurucuları Ve Tüm Mesai Arkadaşlarıma Ayrıca Bütün Meslektaşlarıma Düzcespor Yönetimlerimden Teknik Heyet Ve Futbolcular İle Taraftarlarımıza Tüm Spor Camiasına Özellikle Son Şampiyonluğun Mimar Başkanımız Gökhan Kapoğlu Ve Yönetimine Emeği Geçen Herkese Bana Böyle Bir Jübile Armağan Ettiğiniz İçin Hepinize Ayrı Ayrı Çok Teşekkür Ederim. Ayrıca Yayıncılık Hayatım Boyunca Bana Katlanan Ve Hep Güç Veren Eşim Sema'ya Sevgilerimi Sunarım. Allaha Emanet Olun”

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BASININ, DUAYENİ, HASAN, KAYA, JÜBİLESİNİ, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı