BAŞKAN ÖZLÜ, TEMİZLİK KORTEJİNE DAVET ETTİ
Haber
18 Mayıs 2022 - Çarşamba 17:29 Bu haber 174 kez okundu
 
BAŞKAN ÖZLÜ, TEMİZLİK KORTEJİNE DAVET ETTİ
Düzce Belediyesi, "Temiz Şehir Düzce" sloganıyla "Köşe Bucak Temizlik" kampanyasını başlatıyor. 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü yapılacak olan kortej yürüyüşü ile ‘Temiz Şehir Düzce’ hareketinin startı verilecek.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ÖZLÜ, TEMİZLİK KORTEJİNE DAVET ETTİ

Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün talimatları doğrultusunda geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve verimli sonuçlar elde edilen ‘Temiz Şehir Düzce’ hareketine "Köşe Bucak Temizlik" kampanyası ile devam edecek.

FARKINDALIK OLUŞTURULACAK
2022 yılı ile birlikte mahalle ve sokak bazlı temizlik hareketini yoğun şekilde sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, il genelinde temiz çevre konusunda farkındalık oluşturulması adına harekete geçti.

KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞECEK
Müdürlük, yapılan çalışmaların devamlılığı neticesinde Düzce’nin havasından suyuna, mahallelerinden sokaklarına her alanın köşe bucak temiz tutulması, bölge sakinlerinin de aynı duyarlılıkla çevreyi korumalarının sağlaması için ‘Temiz Şehir Düzce’ çalışmaları kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirecek.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN DAVET
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tüm Düzcelileri, 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 13.30’da Düzce Belediye meydanından başlayıp İstanbul Caddesi üzerinden devam ederek Millet Bahçesinde son bulacak kortej yürüyüşüne katılmaya davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ÖZLÜ,, TEMİZLİK, KORTEJİNE, DAVET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı