MHP TEŞKİLATLARINDAN ÇAĞLAR'A CEVAP GELDİ...
Haber
20 Nisan 2022 - Çarşamba 22:29 Bu haber 1287 kez okundu
 
MHP TEŞKİLATLARINDAN ÇAĞLAR'A CEVAP GELDİ...
Düzce Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Sertoğlu, İYİ Partiye geçen ve İlhami Çaboğlu hakkında açıklamalar yapan Murat Çağlar konusunda yazılı basın açıklaması geldi.
SİYASET Haberi
MHP TEŞKİLATLARINDAN ÇAĞLAR'A CEVAP GELDİ...

"Milliyetçi hareket partisi elli yıllık geçmişi olan davası uğruna yirmi iki yaşında iftar sofrasında arkasından vurularak Ruhi Kılıçkıran ’ dan başlayan ve bu dava uğruna beşbin şehit vermiş bir siyasi partinin ucuz ve rant siyasetinize alet etmeyi bırak düşünmeyi aklınızdan dahi geçirmeyin. Bu onurlu ve gururlu davanın her bir neferine seslenirken temsil makamına saygısızlık yapmak ayrıca sizin haddinize değildir.

Yöneticilik vasfı oluşturmuş ve her iki seçimde sandıktan  çıkmış oy birliğiyle teşkilatın olurunu almış bir İl Başkanlığı’ndan bahsediyoruz.

Esas konu

Gerek il genel meclisi döneminde gerekse aday adaylığı döneminde provakatörlük yapması ve Gümüşova’da bulunan Milliyetçi Hareket Partisi mensubu dava arkadaşlarımızı ayağa kaldırması ve hile yoluyla aday olması ne manaya gelmektedir. Bunların da cevabını duymak isteriz Sayın Çağlar. İl başkanımız İlhami Caboğlu’nun aynı şekilde bu vebal konusunun kendisinde de olduğunu yapılan programda dile getirmiştir. Gümüşova halkı ve Milliyetçi Hareket Partisi dava arkadaşlarımızda çok iyi bilir ki bizim Gümüşova il genel meclisi birinci sıra adayımız belliydi, son adaylık açıklama döneminde il başkanımıza yapılan haksızlığı ortadan kaldırmak için seçilen adayı ısrarınızla ve yapmış olduğunuz oyunlarınızla geri çektiğimizi tüm arkadaşlarınız bilmektedir. Bizim tanımış olduğumuz Murat Çağlar’ın insanları ve partide bulunan görevli dava arkadaşlarımızı bir basamak gibi kullanmak istediği ve kullanamadığında başka yolları araması  hafızamızda kayıtlıdır. Sayın başkanım sizin iyi partiye geçmenize deyinmemişken konuyu bu denli saptırmış olmanız bile hala aynı hileli tavırlarınızı devam ettirdiğinizin tescilidir. Bizim konumuz sizin İyi Partiye geçmiş olmanız değil konuyu iyi kavrayın.  Adaylık döneminde yaşanan olaylarla ve vermiş olduğunuz sözlerle hakka girdiniz sayın Çağlar, bunu hile ile insanların hakkına girerek yaptınız sayın Çağlar, bu helal midir size soruyorum bunun cevabını verin ! aday olmak için kapıda yatacaksın , aday olayımda nasıl olursa olsun diyeceksin ama bugün vermiş olduğun bütün sözleri yiyeceksin, sen haktasın sayın Çağlar.

Geçmiş olduğunuz siyasi partide her yere gittiğinizi ve çalışmalarınızı son derece iyi olduğunu anlatmışsınız. Bunu MHP de yapamadığınızın  sebebini İl başkanımız İlhami Caboğlu’na ve il teşkilatımıza  mal etmişsiniz. Parti bünyesinde bulunduğunuz zaman zarfında hangi mahalle veya köy ziyaretlerinde bulunacağınızı söyledinizde biz size engel mi olduk Sayın Çağlar, teşkilat içi toplantılarımızda size yakın ilçeler ile alakalı İgm konusunda gölyaka’da teşkilatı ve halkı ile ilgili ve alakalı olmanızı istedik. Kaç kere Gölyaka’ya gittiniz sayın Çağlar, bunların cevablarınıda verin.

Samimi olacağız samimi, kiralık kalemlere ihtiyaç duymadan içten konuşacağız, çünkü bizim konuşup da açıklayamadığımız hiçbir şeyimiz yoktur çok şükür. bizim derdimiz Düzce  , Düzce’nin sorunları bunları çözmek için çıktık biz bu yola ne davamıza nede camiamıza sırtımızı dönmedik ,siz bu partinin şuuruna erişememişken Düzce Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanını eleştirmek size düşmez Sayın Çağlar, siyasi hayatınızda daha samimi ve içten olmanızı tavsiye ederim, insanları zan altında bırakarak, zora sokarak bir yol haritası çizmenize gerek yok. Bunu adet haline de getirmeye çalışmayın."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, TEŞKİLATLARINDAN, ÇAĞLAR'A, CEVAP, GELDİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı