PEDALLAR BAĞIMLILIKTAN UZAK NESİLLER İÇİN ÇEVRİLECEK
Haber
18 Mayıs 2022 - Çarşamba 13:34 Bu haber 170 kez okundu
 
PEDALLAR BAĞIMLILIKTAN UZAK NESİLLER İÇİN ÇEVRİLECEK
Yeşilay, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Bisiklet Turu’nun 10’uncusunu 22 Mayıs Pazar günü düzenliyor.
GÜNDEM Haberi
PEDALLAR BAĞIMLILIKTAN UZAK NESİLLER İÇİN ÇEVRİLECEK

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün düzenlenen geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu Düzce’de de bisikletlileri bekliyor. Yeşilay Düzce Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek tur saat 11.00’de Cedidiye Meydanı Belediye Önü toplanma alanında başlayacak.
Spor gibi sağlıklı yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama katkı sağladığını belirten Yeşilay Düzce Şube Başkanı Av. Arb Ali Dilber, “Yeşilay olarak; beş bağımlılık alanında aralıksız mücadele ediyor, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanlarımızda bağımlılıklardan uzak bir yaşam konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor; artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PEDALLAR, BAĞIMLILIKTAN, UZAK, NESİLLER, İÇİN, ÇEVRİLECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı